Бонуси3

У КХЛ встановлено новий рекорд скорострільності

1 хв. на чит.
0

Напередодні клуби Континентальної Хокейної Ліги засмутили один одного чотири рази за півтори хвилини.

Примітна подія трапилася в матчі "Автомобіліст» - "Витязь". Хоча спочатку нічого не віщувало бурхливого розвитку подій, а на першу перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

Але в другому відрізку колективи "прорвало". З 22:55 по 24: 23 хвилини суперники закинули чотири шайби, на які клубам знадобилося 88 секунд. Таким чином, в КХЛ був встановлений новий рекорд скорострільності.

До кінця другого періоду "Автомобіліст» - «Витязь» закинули один одному ще по шайбі, а" вишенькою на торті " став третій відрізок, який завершився без забитих голів.

Попереднє досягнення було зафіксовано в листопаді минулого календарного року. Тоді "Сочі» і "Спартак" накидали один одному п'ять шайб за 161 секунду, але між першим і четвертим голом часовий відрізок склав 114 секунд.

Зображення: championat.com

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту