Дебютний гол Сікана приніс Ганзі нічию

1 хв. на чит.
0

Український нападник відзначився дебютним забитим м'ячем у Німеччині.

Ростокська Ганза в матчі 23 туру Другої Бундесліги зіграла внічию з Дармштадтом.

Матч завершився з нічийним рахунком 1: 1. У середині першої половини за господарів відзначився голом Тобіас Кемпе.

На 63 хвилині на заміну вийшов Данило Сікан, для нього це лише третій вихід у стані Ростокського колективу.

Через всього 2 хвилини Данило після передачі Ніко Нейхардта відновив паритет, вперше забивши за новий клуб.

Після 23 турів Ганза йде на 15 позиції в турнірці Другої Бундесліги, маючи 25 пунктів. Дармштадт набрав 41 очко і знаходиться на третьому місці.

Зображення: gettyimages.com

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту