Динамо Київ U-19 здолало Депортиво та потрапило до 1/8 Юнацької ліги УЄФА

1 хв. на чит.
0

Кияни виявилися сильнішими за іспанців у серії післяматчевих пенальті.

Київське Динамо у зустрічі 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА грали у гостях із іспанським Депортіво.

Господарі арени відкрили рахунок на 4-й хвилині, проте українці незабаром відновили рівновагу - голом відзначився Антон Царенко.
У середині першої половини Депортіво знову повів у рахунку – забив Лопес, проте через 10 хвилин за підкат ззаду його було вилучено.
Київський колектив зміг встановити рівний рахунок за 15 хвилин до закінчення основного часу гри – шикарний удар вдався Яцику. У серії пенальті динамівці зуміли виграти з рахунком 3:2.

Депортиво U-19 - Динамо Київ U-19 2:2 (2:3 - у серії пенальті).

Зображення: fcdynamo.com

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
1 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту