Бонуси3

Ферстаппен-новий чемпіон світу у Формулі-1

2 хв. на чит.
0

У минулі вихідні "королівські гонки" дізналися ім'я нового переможця. Чемпіоном світу вперше став представник Нідерландів Макс Ферстаппен.

В останній гонці сезону на трасі в Абу-Дабі 24-річний пілот стайні «Ред Булл» випередив на фініші прямого конкурента в боротьбі за титул — британця Льюїса Хемілтона. Не дозволивши останньому стати восьмиразовим чемпіоном світу і обійти за кількістю звань легендарного німця Міхаеля Шумахера.

Перед заключним етапом Формули — 1 в турнірній таблиці склалася унікальна ситуація-обидва лідери «королівських перегонів» мали рівну кількість зароблених балів. Хемілтон відразу взяв ініціативу в свої руки і очолював пелотон до самого фінішу. Але Ферстаппен зміг скористатися рестартом і обійшов суперника буквально «на прапорці».

Після гонки новоспечений чемпіон світу подякував партнеру по» Редд Буллу " Серхіо Переса, зазначивши, що виграв завдяки йому. Мексиканський пілот протягом всієї дистанції напружував лідера, показавши відмінну командну роботу.

Ферстаппен став чемпіоном світу вперше своєю в кар'єрі і першим гонщиком, що представляє Нідерланди. У списку наймолодших переможців Формули-1 Макс посів третю сходинку, завоювавши почесний титул у віці 24 роки і 2 місяці.

Зображення: sportsdaily.ru

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
3 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту