Бонуси3

Жирона обіграла Альмерію в рамках іспанського чемпіонату

1 хв. на чит.
0

Відбувся матч між» Жироною «і» Альмерією " в рамках 10 туру чемпіонату Іспанії. Гра пройшла на полі «Жирони», яка і здобула перемогу. Від гостей два голи зумів забити Лео баптистао на 2 і 24 хвилині. Господарі поля влучили у ворота противника п'ять разів. Артем Довбик відзначився дублем на 39 і 43 міутах. Іван Мартін на 37 хвилині, Савіо на 71 і Крістіан Стуані на 85 хвилині теж забили по голу. Підсумковий рахунок склав 5: 2 на користь «Жирони». Тепер у команди 25 очок, і вона наздогнала «Реал», розмістившись на другому місці в Ла Лізі. "Альмерія" зараз аутсайдер з 3 набраними очками.

Нагадаємо, що Реал Мадрид і Севілья зіграли внічию в рамках Ла Ліги.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту