Бонуси3

Форвард Інтера вибув з команди на тривалий час через травму

1 хв. на чит.
0

Відбувся матч між» Інтером «і» Емполі «в п'ятому турі Серії А.» Інтеру " вдалося мінімально вирвати перемогу з підсумковим рахунком 1:0 На виїзді. На 71 хвилин протистояння австрійський форвард Марко Арнаутович вийшов на заміну. Однак він не зміг дограти до кінця, так як був травмований. Це сталося на останніх хвилинах. Гравцеві довелося покинути поле, а його команди залишилася в меншості, так як на той момент вже були реалізовані всі заміни. У Марко Арнаутовича розтягнення м'язів стегна середньої тяжкості, тому він пропусти не менше 1,5-2 місяців.

Нагадаємо, що "Арсенал" і "Тоттенхем" зіграли внічию з підсумковим результатом 2: 2.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту