Бонуси3

Реал зумів обіграти Мілан

1 хв. на чит.
0

Пройшов товариський матч між футбольними клубами Реал і Мілан. Мадридська команда зуміла вирвати перемогу і завершити протистояння з рахунком 3:2 на свою користь. Рахунок був відкритий на 25 хвилині Фікайо Томорі. До кінця першого тайму Лука Ромеро подвоїв перевагу своєї команди точним ударом. На 45 хвилині почали працювати «вершкові». Відзначився півзахисник Федеріко Вальверде, який зробив дубль на 57 і 59 хвилинах. Перемогу іспанському клубу приніс Вінісіус Жуніор, який забив на 84 хвилині. Підсумковий рахунок склав 3: 2 на користь Реала.

Нагадаємо, що Манчестер Юнайтед розгромив Арсенал.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту