Бонуси3

Баварія і РБ Лейпциг зіграли внічию в рамках Бундесліги

1 хв. на чит.
0

Завершилася двомісячна пауза в німецькому чемпіонаті. Пройшов 16-й тур Бундесліги, в якому зіграли Баварія і РБ Лейпциг. Колективи обмінялися голами, а підсумковий рахунок склав 1:1. Перший гол від Мюнхенської команди забив Ерік Шупо-Мотінг на 37 хвилині. У другому таймі на 52 хвилині господарі поля відігралися завдяки голу захисника Марселя Хальстенберга. Тепер Баварія має 35 очок і лідирує, а РБ Лейпциг займає третю позицію з 29 балами, відстаючи на 1 очко від Фрайбурга.

Нагадаємо, що Челсі планує роздобути форварда Ювентуса.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту