Бонуси3

Челсі програв Фулхему

1 хв. на чит.
0

Пройшов перенесений матч 7 туру англійського чемпіонату. У ньому билися Челсі і Фулхем. Підсумковий рахунок склав 1: 2 на користь господарів поля. Перший гол забив Вілліан на 25 хвилині для Фулхема. У другому таймі Каліду Кулібалі зрівняв рахунок. Жоау Феліш був вилучений на 58 хвилині за грубу гру. Це був його перший матч за нову команду. Переможний гол для Фулхема зумів принести гравець Карлос Вінісіус, що сталося на 73 хвилині матчу. Фулхем здобув вже 4 перемогу поспіль. У нього 31 очко, і тепер клуб в топ-6 в рамках АПЛ, а Челсі – на 10 місці.

Нагадаємо, що клуб з Саудівської Аравії цікавиться Мессі, і готовий запропонувати зарплату понад 300 мільйонів доларів на рік.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
1 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту