Чибриков зіграв за 4 дні в 4 матчах різних турнірів

2 хв. на чит.
0

18-річний пітерський нападник встиг за чотири дні вийти на лід в майці збірної, і за клуби ВХЛ і КХЛ.

У суботу, 13 лютого, Микита допоміг збірній Росії на третьому етапі Єврохоккейтура здолати за буллітами господарку турніру — збірну Швеції (2:1). У цей день форвард заробив у головній команді країни своє перше очко (гольова передача).

У неділю, 14 лютого, нападник також вийшов на лід у майці «червоної машини» в грі проти чехів (7:4). У цьому матчі Чибриков віддав результативний асист і закинув одну шайбу. Цей гол став другим в історії збірної Росії, забитий гравцями до 18 років: Олександр Овечкін — 17 років, 11 місяців, 21 день, Микита Чибриков — 17 років, 11 місяців, 29 днів.

У понеділок, 15 лютого, форвард зіграв у першості ВХЛ за «СКА-Неву» в поєдинку проти підмосковного «Динамо» (1:4). Гравець провів на льоду 16 хвилин і 59 секунд, але залікових очок не набрав.

У вівторок, 16 лютого (в день свого повноліття), Чибриков допоміг пітерському СКА здолати в рідних стінах столичний «Спартак» (3:1) в розіграші вже КХЛ. Ігровий час Микити в цьому матчі — 7 хвилин і 38 секунд, протягом яких нападник завдав один кидок по воротах гостей.

Таким чином, Чибриков відзначився примітним досягненням-зіграв за чотири дні чотири матчі за різні команди.

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту