Бонуси3

Шахтар зіграв проти Хорватії:рахунок 3: 3

1 хв. на чит.
0

У Хорватії пройшов благодійний матч між місцевим клубом «Хайдук» і донецьким «Шахтарем». Це була гра турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine. Початок був невдалим-на 6-ій хвилині Михайло Мудрик отримав травму і його замінили. Далі донецький клуб програвав 0: 2, але Петро Стасюк і Дмитро Топалов допомогли зрівняти рахунок. Після цього господарі поля забили повторно, а гра Андрія Борячука на 90+1 хвилині принесла бойову нічию. Результат протистояння-3: 3. Всі зібрані від продажу квитків та реклами кошти передаються волонтерським організаціям, українським захисникам, дітям, постраждалим від війни, та медикам.

Нагадаємо, що раніше Катаріна Завацька зуміла виграти перший в кар'єрі парний титул.

Зображення: ФК Шахтар Донецьк

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту