Непряма-переможниця лижної гонки " Тур де скі»

2 хв. на чит.
Непряма-переможниця лижної гонки
0

Напередодні Російська лижниця вперше піднялася на верхній щабель виснажливої багатоденки в горах Італії.

Перед найскладнішим етапом гонки-10-кілометровим підйомом в гору Альпе Черміс, уродженка Твері випереджала суперниць більш ніж на хвилину. У підсумку росіянка фінішувала на вершині четвертої і зберегла лідерство в загальному заліку «Тур де скі», зберігши перевагу в 46 секунд.

Таким чином, Наталія непряма стала першою представницею Росії, якій вдалося здобути перемогу на одній з найпрестижніших світових гонок. До цього вітчизняні лижниці були в загальному заліку "Тур де скі" тільки другими — непряма (2019 і 2020 рік) і Ступак (2021).

Після фінішу Наталія поділилася, що дуже переживала і хвилювалася перед останньою гонкою. Спортсменка додала, що змогла пересилити себе, зібратися і дотерпіти, не випускаючи суперниць з поля зору. Непряма вважає останній старт найважчим в сезоні і дуже рада, що вписала свою фаммілію в історію лижних гонок.

Увечері того ж дня в аналогічній гонці росіянин Олександр Большунов піднявся на гору слідом за норвежцем Клебо і посів друге місце в загальному заліку «Тур де скі».

Зображення: matchtv.ru

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту