emoji icon Отримай спеціальний бонус від Betauth - 5 000 руб.
Бонуси3

Бернлі здобуває перемогу над Брентфордом, Ярмолюк виходить на поле в другому таймі"

1 хв. на чит.
0

16 березня 2024 року в рамках 29-го туру АПЛ «Бернлі» зустрівся з «Брентфордом». Матч завершився перемогою "Бернлі" з рахунком 2:1. "Брентфорд" опинився в непростій ситуації, граючи в меншості з 9-ї хвилини після видалення Серхіо Регілона. Єгор Ярмолюк, український півзахисник "Брентфорда", вийшов на поле на 60-й хвилині, але не зміг допомогти команді уникнути поразки. В іншому матчі дня "Лутон» і" Ноттінгем Форест " зіграли внічию, не визначивши переможця.

Нагадаємо, що» Реал Мадрид " зміцнює лідерство в Ла Лізі.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту