emoji icon Отримай спеціальний бонус від Betauth - 5 000 руб.
Бонуси3

Нещерета зробив суперсейв на 90 + 7 хвилині, не давши супернику зрівняти рахунок

1 хв. на чит.
0

В рамках кваліфікації молодіжного Євро-2025 збірна України показала себе з хорошого боку. Їй вдалося обіграти команду U-21 з Англії. Підсумковий рахунок склав 3: 2 на користь української збірної. На 90 + 3 хвилині матчу Ілля Квасниця зумів зробити 3 гол і вирвати перемогу. На 90 + 7 хвилині у англійців була можливість врятувати свою команду, але суперсейв від Нищерети не дозволив це зробити.

Нагадаємо, що колишній вінгер "Манчестер Сіті" може перейти в " Ліверпуль».

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту