Бонуси3

Виявлено півфіналістів ЧС U-20

1 хв. на чит.
0

В Аргентині триває молодіжних Чемпіонат світу з футболу U-20. Південнокорейська збірна зуміла виграти у нігерійської команди з підсумком 1: 0. Причому переможний гол забили на 95 хвилині в овертаймі. Команда Уругваю в рамках однієї четвертої фінали виграла у колективу з США з підсумком 2:0, забивши в кожному таймі по одному голу. У півфінальній частині зіграє Уругвай проти Ізраїлю та Італія проти Південної Кореї.

Нагадаємо, що завершено сезон Ла Ліги, і вже відомі, хто вибув з елітного дивізіону, а хто зіграє далі.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту