Бонуси3

Боруссія Д зуміла обіграти Аусбург

1 хв. на чит.
0

Пройшов матч в рамках 16 туру німецького чемпіонату з футболу. Боруссія Д і Аугсбург билися з підсумковим рахунком 4:3. Перший гол був забитий Джудом Беллінгемом на 29 хвилині, але противник швидко зрівняв рахунок. Після цього колективи забили ще по одному голу і пішли на перерву. У другому таймі за 3 хвилини було забито три голи. Боруссія здобула перемогу з мінімальною перевагою. Зараз клуб знаходиться на шостій сходинці в таблиці Бундеслізі з 28 очками, а Аусбург – на 15 місці з 16 балами.

Нагадаємо, що в 1/16 фіналу Кубка Марсель обіграв Ренн.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту