Бонуси3

Втретє на ЧС-2022 матч перейшов в овертайм

1 хв. на чит.
0

На стадіоні в Ер-Райяні в Катарі пройшов матч в рамках однієї четвертої фіналу з ЧС-2022. Суперництво завершилося нічиєю з рахунком 0: 0. Тепер командам належить зіграти два додаткових тайми, в кожному з яких буде по 15 хвилин. Якщо цього буде недостатньо для визначення переможця, то гравці будуть пробивати післяматчеві 11-метрові удари. Це вже 3 матч у рамках ЧС-2022, до цього подібне торкнулося японської та хорватської, іспанської та марокканської збірних.

Нагадаємо, що вже відома попередня дата бою між Усиком і Ф'юрі.

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Новости и прогнозы на спорт теперь в нашем Telegram и на Google News
Оцініть матеріал
0 оцінок

Нагадуємо!
Щоб отримати +3500 грн. на рахунок необхідно при реєстрації вказати промокодZAEBUMBA у відповідному полі і поповнити рахунок. Бонус буде дорівнювати сумі депозиту